vtem newsroll

Održavanje seminara za sudije i delegate kantonalnih liga

U skladu sa planom i programom rada, kao i svojim obavezama pred početak prvenstva, sazivamo seminar za delegate i sudije kantonalnih liga.   S...
vtem newsroll

Raspored jesenjeg dijela prvenstva Druge lige Federacije BiH grupa "Sjever"

Shodno utvrđenom kalendaru takmičenja NS FBiH, takmičarska sezona 2014/2015 u Drugoj ligi FBiH starta 16/17.08.2014. godine.    Jesenji di...
vtem newsroll

Obavijest za učesnike KUP NS TK-a

Obavijest za sve općinske saveze NS TK-a! Komitet za takmičenje NS TK u skladu sa kalendarom takmičenja za jesenji dio prvenstva takmičarske 214/20...
vtem newsroll

Finale Kupa NS TK-a

Komitet za takmičenje NS TK na svojoj sjednici od 21.07.2014.godine donio je Odluku o odigravanju finalne utakmice KUPa NSTK-a između ekipa NK „MRAMOR...
vtem newsroll

Izvršen žrijeb takmičarskih brojeva Druge lige FBiH grupa "Sjever"

U prostorijama Nogometnog saveza TK, u Tuzli izvršeno je žrijebanje takmičarskih brojeva klubova Druge lige Federacije BiH grupa „Sjever" za takmičars...

20130724 171159U prostrorijama Nogometnog saveza Tuzlanskog kantona izvršeno je žrijebanje takmičarskih brojeva klubova Prve kantonalne lige TK-a za takmičarsku 2013/2014 godinu.

Voljom žrijeba klubovi su dobili sljedeće takmičarske brojeve:

1.       FK „G.RAINCI“ – Gornji Rainci

2.       FK „G.RAHIĆ“  - Gornji Rahić

3.       FK „SEONA“ – Seona

4.       NK „DOBOJ-ISTOK“ – Klokotnica

5.       NK „SVATOVAC“ – Poljice

6.       FK „JEDINSTVO“ – Vučkovci

7.       NK „SLOGA“ – Bikodže

8.       FK „MLADOST“ – Gnojnica

9.       NK „MLADOST“ – Tinja

10.   FK „SLOGA“ – Simin Han

11.   OFK „1978“ – Brčko D.

12.   FK „JEDINSTVO“ – Lukavica

13.   FK „MLADOST“ – V. Brijesnica

14.   FK „ORAHOVICA 74“ – Orahovica

15.   FK „VRAŽIĆI 92“ – Vražići

16.   FK „SLOBODA“ – Kerep

17.   NK „KISELJAK – Kiseljak

18.   FK „DSK“ – Devetak


Shodno Bergerovim tablicama u prvom kolu Prve kantonalne lige TK-a (17/18.08.2013.) se sastaju:


1.       FK „G.RAINCI“ – FK „DSK“

2.       FK „G.RAHIĆ“ – NK „KISELJAK“

3.       FK „SEONA“ – FK „SLOBODA“

4.       NK „DOBOJ-ISTOK“ – FK „VRAŽIĆI 92“

5.       NK „SVATOVAC“ – FK „ORAHOVICA 74“

6.       FK „JEDINSTVO“ – FK „MLADOST“ V.B

7.       NK „SLOGA“ B. – FK „JEDINSTVO“ L.

8.       FK „MLADOST“ G. – OFK „1978“

9.       NK „MLADOST“ T. – FK „SLOGA“ S.H.