vtem newsroll

Izvršen žrijeb takmičarskih brojeva Druge lige FBiH grupa "Sjever"

U prostorijama Nogometnog saveza TK, u Tuzli izvršeno je žrijebanje takmičarskih brojeva klubova Druge lige Federacije BiH grupa „Sjever" za takmičars...
vtem newsroll

Održavanje seminara za B i C licencu na području NS TK

Nogometni savez Tuzlanskog Kantona organizuje održavanje seminara  za „B“ i „C“ licencu u septembru/oktobru 2014.godine, na nekom od naših s...
vtem newsroll

Sastanak sa predstavnicima klubova Druge lige FBiH grupa "Sjever"

Sastanak sa predstavnicima klubova Druge lige FBiH grupa „Sjever“ održat će se u ponedjeljak 14.07.2014.godine sa početkom u 16.30 sati u pr...
vtem newsroll

Sastanak klubova kantonalnih liga

Obavještavamo klubove kantonalnih liga NS TK-a (Prve i Druge kantonalne lige grupa „Jug“, „Sjever“ i „Zapad“) da će sastanak sa klubovima održati u pr...
vtem newsroll

Obavijest o polaganju teoretskog dijela ispita kandidata za sudije "pripravnike"

Obavještavamo Vas da će se polaganje teoretskog dijela ispita kandidata za zvanje nogometnog sudije/suca „PRIPRAVNIKA“,održati upetak, 01.08.2014.godi...

20130724 171159U prostrorijama Nogometnog saveza Tuzlanskog kantona izvršeno je žrijebanje takmičarskih brojeva klubova Prve kantonalne lige TK-a za takmičarsku 2013/2014 godinu.

Voljom žrijeba klubovi su dobili sljedeće takmičarske brojeve:

1.       FK „G.RAINCI“ – Gornji Rainci

2.       FK „G.RAHIĆ“  - Gornji Rahić

3.       FK „SEONA“ – Seona

4.       NK „DOBOJ-ISTOK“ – Klokotnica

5.       NK „SVATOVAC“ – Poljice

6.       FK „JEDINSTVO“ – Vučkovci

7.       NK „SLOGA“ – Bikodže

8.       FK „MLADOST“ – Gnojnica

9.       NK „MLADOST“ – Tinja

10.   FK „SLOGA“ – Simin Han

11.   OFK „1978“ – Brčko D.

12.   FK „JEDINSTVO“ – Lukavica

13.   FK „MLADOST“ – V. Brijesnica

14.   FK „ORAHOVICA 74“ – Orahovica

15.   FK „VRAŽIĆI 92“ – Vražići

16.   FK „SLOBODA“ – Kerep

17.   NK „KISELJAK – Kiseljak

18.   FK „DSK“ – Devetak


Shodno Bergerovim tablicama u prvom kolu Prve kantonalne lige TK-a (17/18.08.2013.) se sastaju:


1.       FK „G.RAINCI“ – FK „DSK“

2.       FK „G.RAHIĆ“ – NK „KISELJAK“

3.       FK „SEONA“ – FK „SLOBODA“

4.       NK „DOBOJ-ISTOK“ – FK „VRAŽIĆI 92“

5.       NK „SVATOVAC“ – FK „ORAHOVICA 74“

6.       FK „JEDINSTVO“ – FK „MLADOST“ V.B

7.       NK „SLOGA“ B. – FK „JEDINSTVO“ L.

8.       FK „MLADOST“ G. – OFK „1978“

9.       NK „MLADOST“ T. – FK „SLOGA“ S.H.